Про Фонд

Київський Благодійний Фонд «Діабетик» –  міська громадська благодійна організація, яка представляє та захищає інтереси хворих на цукровий діабет міста Києва.

Ми – це люди з діабетом та батьки дітей-інвалідів, хворих на цукровий діабет. Ми об’єдналися, щоб допомоги один одному, щоб довести, що люди з діабетом можуть і повинні жити повноцінним життям.

Київський Благодійний Фонд «Діабетик» був створений 23 липня 1993 року.

Метою діяльності Фонду є благодійна діяльність, спрямована на захист соціальних прав, умов життя, поліпшення медичного обслуговування хворих на цукровий діабет, у першу чергу дітей та інвалідів.

Нині  об’єднує 1500 осіб, з них 538 – діти віком до 18 років., більше 500 осіб – інваліди з дитинства.

Протягом усього свого існування Київський Благодійний Фонд «Діабетик» займає активну дійову позицію із захисту прав людей з діабетом. Він став одним із засновників Міжнародної діабетичної асоціації України (1996) та виступив ініціатором створення Комплексної міської медико-соціальної програми «Цукровий діабет»(1999). Робота Київського Благодійного Фонду «Діабетик» була відзначена дипломом КМДА І ступеню за значний внесок у вирішення соціальних проблем інвалідів, а також Дипломом Київського міського Голови за перемогу у конкурсі соціальних проектів, що свідчить про високу активність організації і про те, скільки добрих справ на її рахунку.

За півтора десятка років Фонд реалізував низку значущих проектів:
1997 — 2013 Широкомасштабні акції «Всесвітній День Діабету»
1998 — 2013 Реабілітаційно-оздоровчі програми для дітей та молоді з діабетом
1998 — 2001 Програма повного забезпечення дітей з діабетом віком до 18 років глюкометрами та тест-смужками
1998 — 2000 Капітальний ремонт відділення ендокринології УСЛ «ОХМАТДИТ»
1998 — 2008 Постійно діюча благодійна акція – школа самоконтролю діабету при відділенні ендокринології УСЛ «ОХМАТДИТ»
2005 — 2013 Організація районних у м. Києві шкіл медико-соціальної адаптації людей з діабетом
2007 - 2013 Проект «Всеукраїнський діабетичний табір» на базі ДП «Молода гвардія» (м. Одеса)
1999 — 2008 Заходи по сприянню вступу до вищих навчальних закладів та працевлаштуванню молоді з діабетом

Фонд «Діабетик» – благодійна організація, тому існує за рахунок благодійних внесків та пожертвувань. За 20 років Фондом були зібрані більше 1 млн грн. добровільних пожертвувань від юридичних та фізичних осіб. Надана гуманітарна допомога інсуліновими шприцами, голками до шприц-ручок, глюкометрами, тест-смужками, медикаментами, діабетичними продуктами, навчальними посібниками.