Відзначення 25-річчя Фонду «Діабетик»

Дорогі друзі !!!

Київський благодійний фонд «Діабетик» відзначив 25-річчя своєї діяльності святковим заходом,  якій відбувся 2 грудня 2018 року у м. Києві в НСК «Олімпійський».

На адресу Фонду надійшло багато теплих привітань від державних і громадських структур, партнерів та спонсорів, лікарів-ендокринологів, а також зарубіжних друзів та колег.

Діяльність Фонду була високо оцінена Київською міською державною адміністрацією та Київською міською Радою, про що свідчать Почесні грамоти, Подяки та Знаки Пошани від Київського міського Голови Віталія Кличка, які були вручені багатьом активістам та волонтерам Фонду.  

В свою чергу, Фонд «Діабетик» привітав спонсорів, партнерів та лікарів-ендокринологів за багаторічну співпрацю, партнерство, дружбу та взаємодопомогу.

Діти та молодь Фонду прикрасили наш захід  яскравими, талановитими концертними виступами.  Святковий настрій присутніх був  також підтриманий конкурсами та розіграшами  призів.

Ми вдячні всім партнерам, спонсорам, колегам за багаторічну співпрацю та підтримку нашої благодійної діяльності,  яка спрямована на покращення життя людей з діабетом і сподіваємось на плідну співпрацю у майбутньому!

[m-vslider id="3"]

 

Добавить комментарий